- Versiyon
- 5
Opel Vivaro Cargo hakkında
“Ticaretin yeni enerjisi”
Opel Vivaro'yu "Ticaretin yeni enerjisi" diye tanıtıyor. Cargo, City Van ve Kamyonet gövde seçenekleri ile farklı işlere uyuyor; azami taşıma kapasitesi 1.200 kg (model ve donanıma göre değişir).
City Van'da dizel motorlar ve manuel ya da otomatik şanzıman var; elektrikli Vivaro Electric de anılıyor. Katlanan koltuklar ve gelişmiş güvenlik özellikleri sayfada öne çıkıyor.
Kısaca
- Cargo, City Van, Kamyonet
- 1.200 kg'a kadar taşıma kapasitesi
- Dizel ve elektrikli seçenek
- Katlanan koltuklar
Hangi versiyon, ne kadar fazlaya ne veriyor?
Her kart, bir alttaki versiyona göre fiyat farkını ve eklenenleri gösterir.
-
Giriş versiyonu
1.500.000 TL
2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL
Dizel · Manuel -
30.000 TL fazla
1.530.000 TL
1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate
Dizel · Manuel2.2 ile aynı donanım, farklı motor
-
60.000 TL fazla
1.590.000 TL
1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL
Dizel · Manuel1.5 ile aynı donanım, farklı motor
-
50.000 TL fazla
1.640.000 TL
2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL
Dizel · Manuel1.5 ile aynı donanım, farklı motor
-
90.000 TL fazla
1.730.000 TL
2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate
Dizel · Manuel2.2 ile aynı donanım, farklı motor
Farklar kaç para ediyor?
- 2.2 → 1.530.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
- 1.5 → 1.560.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
- 1.5 → 2.250.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
- 2.2 → 2.290.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
Yakıt farkı yılda 15.000 km ve markanın açıkladığı ortalama tüketimle hesaplanır.
Versiyonlar yan yana
| 2.2 150 HP Dizel MT6 Ultimate XL | 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate | 1.5 120 HP Dizel MT6 Ultimate XL | 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate XL | 2.2 180 HP Dizel AT8 Ultimate | |
|---|---|---|---|---|---|
| Liste fiyatı | 1.500.000 TL | 1.530.000 TL | 1.590.000 TL | 1.640.000 TL | 1.730.000 TL |
| 11 Ekim 2026’dan beri | %10,2 indirim | Değişmedi | Değişmedi | %8,9 indirim | Değişmedi |
| Yakıt | Dizel | Dizel | Dizel | Dizel | Dizel |
| Vites | Manuel | Manuel | Manuel | Manuel | Manuel |
| Silindir hacmi | 2.200 cc | 1.500 cc | 1.500 cc | 2.200 cc | 2.200 cc |
Farklı değerlerin olduğu satırlar vurgulu.
Broşürler
Opel resmî sitesindeki PDF broşür ve teknik föyler; bağlantı yeni sekmede açılır.