- Versiyon
- 4
- Motor gücü
- 113 – 145 bg
- Tüketim
- 5,3 L
Opel Frontera hakkında
“Her günün macerasına hazır”
Opel Frontera'yı "Her günün macerasına hazır" diye tanıtıyor ve hibrit ile %100 elektrikli iki seçenek sunuyor; ikisinde de otomatik şanzıman var. Elektrikli versiyonda ortalama 408 km WLTP menzil bildiriliyor.
İki donanım seviyesi (Edition ve GS) ve altı renk var; Edition'da gövde renginde, GS'te siyah tavan.
Kısaca
- Hibrit ve %100 elektrikli
- Elektrikli ortalama 408 km (WLTP)
- Edition ve GS, 6 renk
- Otomatik şanzıman
Hangi versiyon, ne kadar fazlaya ne veriyor?
Her kart, bir alttaki versiyona göre fiyat farkını ve eklenenleri gösterir.
-
Giriş versiyonu
1.895.000 TL 113 bg · 0-100: 12,1 sn
Elektrik GS
Elektrik · OtomatikStandart donanım
- Anahtarsız Giriş & Çalıştırma
- SİYAH TAVAN
- metalik renk
- Konfor Paketi
-
80.000 TL fazla
1.975.000 TL 145 bg · 5,3 L/100 km · 0-100: 9 sn
1.2 Edition
Full Hibrit · OtomatikEklenen donanım yok
- Full Hibrit motor
- 145 bg (32 bg fazla)
- 0-100 km/s 9 sn (3,1 sn hızlı)
-
35.000 TL fazla
2.010.000 TL 113 bg · 0-100: 14,2 sn
Elektrik GS Uzun Menzil
Elektrik · Otomatik1.2’e eklenen 1 donanım
- Anahtarsız Giriş & Çalıştırma
-
280.000 TL fazla
2.290.000 TL 145 bg · 5,3 L/100 km · 0-100: 9 sn
1.2 GS
Full Hibrit · OtomatikElektrik ile aynı donanım, farklı motor
- Full Hibrit motor
- 145 bg (32 bg fazla)
- 0-100 km/s 9 sn (5,2 sn hızlı)
Farklar kaç para ediyor?
- Elektrik → 1.280.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
- 1.2 → Elektrik35.000 TL1 donanım ekleniyor; donanım başına yaklaşık 35.000 TL.
- Elektrik → 1.2280.000 TLDonanım listesi aynı; fark motor ve teknik özelliklerde.
Yakıt farkı yılda 15.000 km ve markanın açıkladığı ortalama tüketimle hesaplanır.
Versiyonlar yan yana
| Elektrik GS | 1.2 Edition | Elektrik GS Uzun Menzil | 1.2 GS | |
|---|---|---|---|---|
| Liste fiyatı | 1.895.000 TL | 1.975.000 TL | 2.010.000 TL | 2.290.000 TL |
| 6 Ocak 2026’dan beri | %18,4 zam | %4,8 indirim | Değişmedi | %4,2 zam |
| Yakıt | Elektrik | Full Hibrit | Elektrik | Full Hibrit |
| Vites | Otomatik | Otomatik | Otomatik | Otomatik |
| Silindir hacmi | — | 1.200 cc | — | 1.200 cc |
| Motor gücü | 113 bg | 145 bg | 113 bg | 145 bg |
| Tork | 125 Nm | 230 Nm | 125 Nm | 230 Nm |
| 0-100 km/s | 12,1 sn | 9 sn | 14,2 sn | 9 sn |
| Ortalama tüketim | — | 5,3 L/100 km | — | 5,3 L/100 km |
| Menzil | 305 km | — | 408 km | — |
| Bagaj hacmi | 460 L | 460 L | 460 L | 460 L |
Farklı değerlerin olduğu satırlar vurgulu.